درباره ما بدانید!گروه آتی فرزام ایرانیان با هدف پاسخگویی به نیاز مشتریان در زمینه ارتقا سیستم های امنیتی و مدیریت ناوگان و ردیابی آنلاین خودرو، اشخاص و اموال، با اتکا به تجربیات تیم فنی و پشتیبانی خود و تحقیقات و بررسی های انجام شده در زمینه انواع برندهای ردیاب ماهواره ای موجود در بازار و انتخاب بهترین های دنیا (Teltonika,Meitrack) با خدمات جامع و پشتیبانی ۲۴ ساعته در خدمت مشتریان عزیز است.

مدت زمان گارانتی

ما به پشتوانه سالها تجربه و تحقیق در بررسی نیازهای مشتریان خود، محصولاتی را ارائه داده ایم که علی رغم پاسخگویی به نیازهایشان، از کیفیت مطلوب و دقت بالایی برخوردار بوده و با اطمینان کامل محصولات برند تلتونیکا را با تضمین ۲۰ ماهه تعویض ارائه دهیم.

قابل انتقال به خودرو دیگر

کیفیت بالای دستگاه ها و لوازم جانبی ردیاب های ارائه شده، این امکان را به مشتریان ما می دهد تا بتوانند به راحتی و سرعت بالا آنها از خودرویی به خودرویی دیگر انتقال داده و همان کیفیت و دقت در خدمات را دریافت کنند.

خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش به مدت ۳ سال، این اطمینان را به مشتریان ما می دهد که با آسودگی خاطر از انتخاب خود به فعالیت مستمر این شرکت پی برده و مارا به عنوان همراه همیشگی امنیت خود بدانند.

نصب و راه اندازی سریع

کارشناسان فنی و نصب شرکت با دانش روز و چندین سال تجربه در زمینه سیستم های امنیتی خودرو ، قادرند در کمتر از ۶۰ دقیقه دستگاه را به صورت مخفی و دور از دسترس، در قسمت های مختلف خودرو نصب نمایند.

آتی فرزام ایرانیان*ردیابی تخصص ماست. بهترین برندهای ردیاب ماهواره ای دنیا و گارانتی معتبر*
Iran,Mashhad

مزایای استفاده از ردیاب ماهواره ای چیست؟

اطمینان از امکان ردیابی در هر زمان و موقعیت یابی بسیار دقیق

امکان ردیابی آنلاین هنگام سرقت و یا بروز مشکل همراه با قابلیت خاموش کردن خودرو با یک اس ام اس

اطلاع از میزان فعالیت کارکنان، گزارش مکان های تردد و زمان توقف و استراحت

اطلاع از میزان مسافت طی شده در طول ماموریت،لحظه خروج و ورود از محدوده مورد نظر ,سرعت های غیر مجاز ,متوسط سوخت مصرفی

ردیاب ماهواره ای چیست؟

ردیاب ماهواره ای دستگاهی بسیار کوچک که با استفاده از تکنولوژی GLONASS,GPS و انتقال اطلاعات از طریق شبکه مخابراتی و رادیویی، امکان ردیابی لحظه ای خودروهای ترانزیت، ناوگان شهری، خودروهای شخصی، سالمندان، کودکان، حیوانات خانگی و اموال را فراهم می سازد.علاوه بر امکان ردیابی لحظه ای بر روی رایانه تبلت و موبایل، قابلیت هایی همچون ذخیره سازی سرعت  ها، زمان حرکت و توقف ها و مسیرهای طی شده ، اخطار حمل با یدکش، اخطار سرعت غیر مجاز، اخطار ورود و خروج از محدوده تعیین شده، اخطار آژیر دزدگیر،ایموبلایزر و خاموش کردن خودرو از راه دور را دارا می باشد. همچنین می توان با یک اس ام اس ساده بصورت آفلاین از مکان و سرعت لحظه ای خودرو اطلاع پیدا نمود و روی نقشه های گوگل مشاهده کرد.